Aktualności

 • Dlaczego warto wybrać się na Pielgrzymkę Trzeźwościową?

  Pielgrzymka jest przede wszystkim manifestacją wiary, jest świadectwem – dla tych których spotykamy. A czym jest dla samych pielgrzymów? Może stać się okazją do odkrycia na nowo Boga, sensu życia, modlitwy, ofiary, uśmiechu i cierpienia! Przeczytajcie świadectwo Ani, która wędrowała z nami przed kilku laty.

  Te dwa tygodnie to dni wypełnione radością, uśmiechem na twarzy, a także zwątpieniem we własne siły bólem i łzami w oczach. Właśnie to jest takie niesamowite, że mimo bólu potrafimy się śmiać, cieszyć, tańczyć, grać w piłkę, to jest naprawdę piękne.

  ...

 • W drogę z nami!

  Co znaczy kochać prawdziwie? Kto jest jedynym źródłem miłości? Co znaczy kochać Boga i bliźniego? Jak „ośmielić się” kochać? Jak odkryć sekret miłości? Jeżeli jesteś młody i szukasz odpowiedzi na te lub podobne pytania to zapraszamy Cię na XXIII Pieszą Pielgrzymkę Młodzieży o Trzeźwość Narodu z Warszawy do Miejsca Piastowego, w dniach 1 – 14 lipca 2007.

  "Miłujcie się" - z tym hasłem, wędrując przez polskie miasta i wioski, pola i lasy, chcemy modlić się o trzeźwość naszego Narodu. Modlitwą i pielgrzymim trudem pragniemy dać świadectwo, że w dzisiejszych czasach MIŁOŚĆ JEST...

Newsletter

Podaj nam swój e-mail

aby być informowanym o nowościach i ważnych wydarzeniach


Archiwum