Aktualności

 • Dzień 10 - Dajemy radę

  Dziesięć cięzkich dni za nami. Pielgrzymów ciągle przybywa, atmosfera niezwykła. Większość naszej trasy stanowiły lasy i piasczyste drogi, więc plaży nnam nie brakuje ;) Pokonaliśmy 42 km i dotarliśmy do Przyłęka. Boże, dziękujemy Ci za wszystko co do tej pory nas spotkało i prosimy, bysmy potrafili to docenić.

  RELACJA

  https://www.facebook.com/trzezwosciowa/videos/1209369549208808/

 • Dzień 9 - Coraz bliżej...

  Dziewiąty dzień pielgrzymowania. Dzisiejszy odcinek nie był łatwy.  Pzreszlismy ponad 40 km. Przepływając promem dotarliśmy do Baranowa Sandomierskiego, juz w województwie podkarpackim. Boże, dziękujemy Ci za porządkowych, którzy swoim trudem i wysiłkiem zapewniają nam bezpieczeństwo.

  RELACJA

  https://www.facebook.com/trzezwosciowa/videos/1208528142626282/

 • Dzień 8 - Półmetek

  Mamy półmetek naszej drogi! Dzisiaj był wspaniały dzień, choć z nieba lał się żar. W Opatowie doznalismy gościnności tamtejszych mieszkańców, którzy zaprosili nas na obiad. Do miejsca noclegu, czyli do Włostowa dotarliśmy, kiedy akurat skończył się ślub. Mieliśmy to szczęscie spotkać parę młodą i życzyć jej szczęścia. Wieczorem odbyła się Msza prymicyjna ks. Maksymiliana Wójtowicza, a następnie, jak co roku, mecz. Boże dziękujemy Ci, za nowo wyświęconego kapłana, prosząc o siłę w kroczeniu do świętości.

  RELACJA

  https://www.facebook.com/trzezwosciowa/videos/1207304922748604/

 • Dzień 7 - Do celu...

  Tydzień już minął, tydzień został. Dzisiaj pokonalismy odcinek o długości 25 km. W Sarnówku zostalismy ugoszczeni obiadem. Ten dzień był naprawdę ciekawy. Mieszkańcy Ostrowca gorąco nas witali. Jak co roku odbyła się adoracja, która jest ważnym punktem pielgrzymki dla wielu. Boże, dziękujemy Ci za to, że jesteś Naszym Panem i Zbawicielem.

  RELACJA

  https://www.facebook.com/trzezwosciowa/videos/1206487789496984/

Newsletter

Podaj nam swój e-mail

aby być informowanym o nowościach i ważnych wydarzeniach


Archiwum